Obiekt magazynowy – Vatt Invest

Opis Obiektu

vattVatt Invest to nowoczesny obiekt magazynowy, w którym na wynajem czekają wolne moduły magazynowe z możliwością dowolnego adaptowania powierzchni pod własne potrzeby. Jeśli chcesz wynająć magazyn we Wrocławiu w odległości nie większej niż dziesięć kilometrów od centrum Wrocławia to Vatt Invest to właśnie taki magazyn. Doskonała infrastruktura i połączenia komunikacyjne z centrum Wrocławia są atutem obiekt. Hale posiadają bardzo dobry dostęp do infrastruktury drogowe.

Magazyn posiada powierzchnię 60 tys m2. Część powierzchni już wynajęta, ale pozostało jeszcze wiele wolnych modułów czekających na najemców.

Magazyn doskonały na lekką produkcję

Istnieje oczywiście możliwość najmu pod lekką produkcję. Jeśli planujesz otworzyć mają produkcję to możesz to zrobić właśnie tutaj. Park ten posiada pełne uzbrojenie i ma zapewnioną pełną ochronę i system kontroli. Dzięki temu wynajmujący może czuć się w pełni bezpieczny, nie musi się martwić o składowanie w magazynie towary. Polecamy ten obiekt do składowania oraz dystrybucji towarów. Jeśli jednak nie satysfakcjonują Ciebie jego parametry możesz zobaczyć inne nasze oferty magazynów we Wrocławiu lub skontaktować się z naszym doradcą, który na pewno odpowie na wszelkie Twoje pytania.

Lokalizacja


Lokalizacja - Wrocław

Kontakt

  Twoje imię / nazwa firmy (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Twój telefon (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  captcha

  Kontakt

  tel. + 48 22 111 00 01
  e-mail:kontakt@wrocmagazyn.pl


  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *