Kategoria: Magazyny

 • Mały magazyn we Wrocławiu do wynajęcia

  Mały magazyn we Wrocławiu do wynajęcia

  Potrzebny Ci mały magazyn we Wrocławiu na wynajem? Oferujemy magazyny o powierzchni 550 – 9677 m2. Wynajmij na swoje potrzeby magazyn w typie Small Business Unit, popularny SBU i ciesz się powierzchnią magazynową oferowaną przez Ideal Idea City Park Wrocław.

 • Hillwood Oleśnica – Duża hala magazynowa do wynajęcia

  Hillwood Oleśnica – Duża hala magazynowa do wynajęcia

  Magazyn oferowany na wynajem to nowoczesna i doskonale urządzona przestrzeń. Zlokalizowany jest w okolicy Oleśnicy, w niewielkiej odległości od węzła drogi krajowej S8, dzięki czemu zapewniona jest doskonała komunikacja z Wrocławiem, ale również całym krajem. Dobra lokalizacja i łatwy dojazd do nieruchomości nie tylko ułatwiają transport, ale również zwiększają dostępność wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

 • Magazyn 9 000m2 pod Wrocławiem

  Magazyn 9 000m2 pod Wrocławiem

  Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń magazynowa, znajdująca się na terenie parku logistycznego położonego na w odległości 16 km od centrum Wrocławia. Położenie parku w pobliżu trasy szybkiego ruchu S8 w znacznym stopniu ułatwia komunikację, zarówno ze stolicą Dolnego Śląska, jak i z innymi częściami kraju. Do wynajęcia jest obecnie 9000 m2 powierzchni magazynowej.

 • MLP Wrocław West

  MLP Wrocław West

  Do wynajęcia przestrzeń magazynowa znajdująca się na terenie MLP Wrocław West Park. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie autostradowej obwodnicy Wrocławia – przy zjeździe Wrocław-Oporów. Taka lokalizacja nie tylko ułatwia dojazd zatrudnionym pracownikom, ale również pozwala na bardzo łatwy dostęp zarówno do stolicy Dolnego Śląska, jak i do pozostałych części Polski.

 • Magazyny w Hillwood Wrocław Wschód II

  Magazyny w Hillwood Wrocław Wschód II

  Hillwood Wrocław Wschód II to bardzo wysokiej klasy obiekt, położony na południe od Wrocławia, przy węźle autostrady A4 Wrocław Wschód. Dzięki tej doskonałej lokalizacji, oferowany magazyn ma nie tylko bezpośrednie połączenie z Wrocławiem, ale i z najważniejszymi szlakami komunikacyjnymi w tej części kraju.

 • Mały magazyn do wynajęcia we Wrocławiu

  Mały magazyn do wynajęcia we Wrocławiu

  Oferowany do wynajęcia magazyn to aż 12 000 mkw przestrzeni magazynowej, która podzielona została na niewielkie moduły, o powierzchni 600 mkw. Dodatkowo do każdego modułu przyporządkowana jest przestrzeń biurowa o powierzchni 100 mkw. Magazyn położony jest w niewielkiej odległości od lotniska we Wrocławiu, a także drogi S8. Dzięki temu jest ona bardzo łatwo dostępny –…

 • Panattoni Park X Psary Wrocław

  Panattoni Park X Psary Wrocław

  Panattoni Park X Psary Wrocław to nowoczesna przestrzeń magazynowa, położona na północ od Wrocławia, w niewielkiej odległości od obwodnicy miasta. Oferowany magazyn do wynajęcia jest więc miejscem, do którego z łatwością dojadą zatrudnieni pracownicy oraz które daje ogromne możliwości organizacji dystrybucji towarów.

 • Panattoni Park IX Nowa Wieś Wrocławska

  Panattoni Park IX Nowa Wieś Wrocławska

  Panattoni Park IX w Nowej Wsi Wrocławskiej to przestrzeń magazynowa do wynajęcia położona na południowy zachód od centrum Wrocławia. Lokalizacja jest szczególnie korzystnie położona. Umiejscowienie tuż przy węźle Wrocław południe na autostradzie A4 to wielki bonus dla przedsiębiorstw zajmujących się szeroko rozumianą logistyką.

 • Prologis Park Wrocław

  Prologis Park Wrocław

  Prologis Park Wrocław to kolejny nowoczesny obiekt magazynowy, w którym chcielibyśmy Państwu zaproponować możliwość wynajmu modułu z przeznaczeniem na magazyn lub halę produkcyjną. Prologis Park Wrocław to bardzo nowoczesny biznesowy obiekt, który posiada niezwykle dogodną lokalizację ponieważ blisko znajduje się autostrada A4 dzięki czemu posiada możliwość w pełni korzystania z rozwiązań logistycznych. Całkowita powierzchnia tego…

 • Panattoni Park Wrocław II

  Panattoni Park Wrocław II

  Kolejna propozycja to również oferta prosto od Panattoni czyli wolne magazyny do wynajęcia w Panattoni Park Wrocław II. Ten obiekt o bliźniaczo podobnej nazwie do swojego poprzednika również zwraca na siebie uwagę całkowitą powierzchnią do wynajęcia oraz lokalizacją. To magazyn nieco mniejszy jeśli chodzi o powierzchnię całkowitą od swojego poprzednika gdyż ma do wynajęcia ponad…