panattoni-park-wroclaw-I

Magazyn Hillwood Wrocław I

Opis Obiektu

panattoni-park-wroclaw-IHillwood Wrocław I to ogromne centrum logistyczne gdzie czekają magazyny do wynajęcia, które można swobodnie dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Każdy dostępny tutaj magazyn gwarantuje doskonała wytrzymałość posadzki oraz pełen monitoring, a teren wokół posiada zabezpieczenia. Obiekt ten znajduje się zaledwie piętnaście kilometrów na zachód od centrum Wrocławia i bardzo blisko lotniska – niespełna dziewięć kilometrów. W pełni nowoczesny magazyn do wynajęcia o powierzchni całkowitej przekraczającej osiemdziesiąt tysięcy metrów kwadratowych. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na komfortowe użytkowanie, a bezpośredni dostęp do autostrady zapewnia dogodne warunki logistyczne temu obiektowi.

Szukasz magazynu w pobliżu węzła Bielany Wrocławskie?

Ta propozycja wynajmu będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, obiekt bowiem usytuowany jest bardzo blisko Bielan Wrocławskich. W celu uzyskania dokładnej lokalizacji zapraszamy do kontaktu z nami. Jeśli chodzi o sam węzeł komunikacyjny to jest on kluczowym węzłem w tym regionie, z którego szybko przedostaniemy się na autostradę A4 lub A8. Takie położenie tego magazynu zapewnia komfort najemcom, którzy nie muszą się martwić o skomplikowane połączenia komunikacyjne z innymi miastami naszego kraju. Dzięki takim połączeniom są także w stanie szybko transportować towary między pobliskimi, regionalnymi miastami i miejscowościami pod Wrocławiem.

Jeden z największych obiektów magazynowych we Wrocławiu

Spośród całej oferty magazynowej we Wrocławiu ten obiekt jest jednym z największych w tym regionie. Ponad osiemdziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej podzielona jest pomiędzy cztery budynki. Każdy z budynków ma inne parametry, dzięki temu każdy może dopasować tutaj magazyn wedle własnych potrzeb.

Nie trzeba zresztą dodawać, że Hillwood należy do liderów wśród deweloperów magazynowych, tak samo jak  Panattoni Park II we Wrocławiu tak i ten obiekt logistyczny jest potężny, dobrze zaprojektowany w pełni nowoczesny i sprawia, że najemcom przyjemnie się z niego korzysta. Gwarantem zadowolenia jest też dobra komunikacja z magazynem. Pracownicy jak i dostawcy mogą w łatwy sposób dostać się do tego obiektu. Przejdź do zakładki kontakt jeśli chcesz zapytać o szczegóły.

Lokalizacja


Lokalizacja - Wrocław

Kontakt

  Twoje imię / nazwa firmy (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Twój telefon (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  captcha

  Kontakt

  tel. + 48 22 111 00 01
  e-mail:kontakt@wrocmagazyn.pl


  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *