Hillwood Wrocław II

Opis Obiektu

skalski-logistic-park-1_wmNowoczesna propozycja w Hillwood Wrocław II. Doskonały obiekt na wynajęcie swojego własnego modułu magazynowego na terenie dolnego śląska. Magazyn  zlokalizowany przy autostradzie A4 – obecnie standard przy tego typu parkach w województwie dolnośląskim. Nowoczesny o wysokich standardach park biznesowy o łącznej powierzchni ponad stu dziewięćdziesięciu metrów kwadratowych – jak więc widać obszar jest ogromny. Uprzedzimy Państwa pytania – tak na terenie tego parku znajdują się miejsca parkingowe w odpowiedniej ilości zarówno dla samochodów osobowych jak i dla ciężarowych – deweloper pomyślał także o dopasowanych placach manewrowych. Wszystko na terenie tego parku zostało odpowiednio zaplanowane, zaprojektowane i wdrożone, tak by najemcy bez problemów mogli z niego korzystać.

Ponad 33 tys. m2 powierzchni magazynowej pod Wrocławiem

Jest to park logistyczny, który w planach ma posiadać 3 budynki, pomiędzy tymi budynkami rozprowadzone zostanie wiele tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej do wynajęcia. Każda z poszczególnych hal posiadać będzie całkiem inne parametry, dzięki czemu ta oferta będzie różnorodna i dopasowana do wielu klientów. W obecnym stanie jest tutaj przeszło 33 tysiące metrów powierzchni magazynowej.

W planach jest dobudowanie kolejnych ponad 60 tysięcy metrów kwadratowych do wynajęcia. Większość budynków będzie wyposażonych w klapy dymowe oraz tryskacze. W planach jest także zastosowanie konwencji crossdock.

Obecny budynek zajmujący ponad 33 tysiące metrów kwadratowych jest w pełni nowoczesnym obiektem.

Magazyn niedaleko Wrocławia – blisko autostrady A4

Hillwood Wrocław II to magazyn pod Wrocławiem, od ścisłego centrum Wrocławia dzielą go niecałe piętnaście kilometrów. Bardzo blisko znajduje się autostrada A4. Cały obiekt zajmuje powierzchnię niemal pięć dziesięciu hektarów i można tutaj wynająć magazyn pod składowanie lub w celu prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Dodatkowo zastosowano tutaj technologię Astron, dzięki której możliwe jest prowadzenie operacji magazynowych, które są bardzo zaawansowane. Obiekt posiada duży parking, bardzo dobre połączenia z autostradą A4 dzięki czemu jego logistyczna obsługa jest bez problemowa.

Lokalizacja


Lokalizacja - Wrocław

Kontakt

  Twoje imię / nazwa firmy (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Twój telefon (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  captcha

  Kontakt

  tel. + 48 22 111 00 01
  e-mail:kontakt@wrocmagazyn.pl


  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *