magazyn self storage wykorzystany jako piwnica

Kto z nas tego nie zna? Bardzo często przechowujemy w piwnicy rzeczy, które nie mieszczą się u nas w domu. A to stary, ale wciąż dobry sprzęt sportowy, książki, których żal nam wyrzucić, pamiątki rodzinne i wiele innych. Te rzeczy, choć zalegają w domu, to zwyczajnie nie nadają się do wyrzucenia. Jednak, czy trzymanie ich w piwnicy jest najlepszych wyjściem z sytuacji? Oczywiście, że nie!

(więcej…)

magazyn self storage we Wrocławskich Krzykach

Magazyny self storage to doskonały sposób na przechowywanie, bez konieczności pozbywania się rzeczy, które kochamy. Jak odzyskać wolną przestrzeń w domu? To bardzo proste! Boksy magazynowe to świetne rozwiązanie na wiele życiowych problemów. Począwszy od remontu mieszkania, poprzez przechowywanie sprzętu zimowego, a skończywszy na dodatkowej przestrzeni dla firmy. (więcej…)

mały magazyn self storage we Wrocławiu

Magazyn self storage to rodzaj magazynu samoobsługowego. Nazwy „self storage” i „magazyn samoobsługowy” są używane zamiennie. Jest to już coraz bardziej popularna i w naszym kraju usługa. (więcej…)

Hossa na polskim rynku powierzchni magazynowych trwa

Wzrost produkcji, eksportu i konsumpcji wewnętrznej pozytywnie przekłada się na wyniki na rynku powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Aktywność deweloperska nie słabnie. Obecnie w budowie jest 600 000 mkw., w pierwszych miesiącach roku poziom pustostanów spadł poniżej 6%, a łączny popyt przekroczył 625 000 mkw. wynika z raportu AXI IMMO. (więcej…)

Wrocław jeśli chodzi o wynajem magazynów oferuje wiele ciekawych lokalizacji i posiada dużo nowoczesnych obiektów logistycznych w wolnymi modułami magazynowymi do wynajęcia. We Wrocławiu lub w okolicach inwestują najwięksi deweloperzy magazynowy tacy jak ProLogis, Panattoni czy też Segro. Szukając hali magazynowej do wynajęcia na terenie Wrocławia lub jego okolic chodzi przede wszystkim o to by lokalizacja znajdowała się w okolicach głównych węzłów komunikacyjnych tak by cała logistyka mogła funkcjonować sprawnie, dlatego też Wrocław oferuje wiele takich obiektów, które są blisko autostrady A4 i są doskonale skomunikowane z głównymi węzłami komunikacyjnymi. Deweloperzy wiedzą o ty,m i wybierając tereny pod inwestycje patrzą na pobliską sieć dróg i autostrad, tak aby zapewnić dobrą obsługę logistyczną obiektom magazynowym. (więcej…)

Powierzchnie handlowe na tle magazynów, czyli jak kształtuje się rynek powierzchni handlowych we Wrocławiu w porównaniu z rynkiem magazynowym? Na naszej stronie znajdą Państwo przede wszystkim oferty wynajmu magazynów we Wrocławiu i okolicach, ale Wrocławski rynek nieruchomości komercyjnych to również nowoczesne powierzchnie handlowe. Rosnący ciągle popyt na nowe miejsca dla handlowców zwiększa intensywność działań deweloperów odpowiedzialnych za budowę powierzchni handlowych do wynajęcia. (więcej…)

Witamy wszystkich, którzy zainteresowani są jakąkolwiek przestrzenią komercyjną w obrębie województwa dolnośląskiego. Nie będziemy ukrywać, że przede wszystkim chcemy się skupić na magazynach (więcej…)