ProLogis Wrocław III

Prologis Park Wrocław III

Opis Obiektu


ProLogis Wrocław IIIProLogis Park Wrocław III w to cztery nowoczesne budynki magazynowe dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia. Obiekt ten usytuowany niespełna 6km od głównego węzła komunikacyjnego autostrady A4, dzięki temu nie ma problemu z doskonałym połączeniem z innymi Polskimi miastami. Część z budynków w ProLogis Park Wrocław III deweloper przystosował do prowadzenia lekkiej produkcji. Istnieje możliwość wynajęcia nowoczesnego magazynu o naprawdę niewielkich rozmiarach. Jeśli interesują Ciebie tylko małe magazyny na terenie Wrocławia to tą propozycję powinieneś rozważyć.

Doskonała propozycja small business units

Obiekt ten jest doskonałą propozycją jeśli chodzi o obiekty small business units we Wrocławiu. Są to obiekty w fazie planowania, których cechą jest bliskie położenie względem samego wrocławskiego lotniska.

Są tutaj przede wszystkim możliwości na wynajem mniejszych powierzchni magazynowych – do klientów którzy właśnie poszukują takich magazynów jest skierowana ta oferta. Najmniejszy moduł jaki można tutaj wynająć rozpoczyna się już od niespełna 700 m2! Co jest na Wrocławskim rynku niezwykle rzadkie.

Wrocławska hala magazynowa typu crossdock

Jeśli zależy Tobie na obiekcie, w którym będzie możliwy tzw. crossdocking to polecamy właśnie ProLogis Wrocław III.

Co to jest crossdocking?

Jest to system znacząco obniżający koszty jakie są związane z długim przechowywaniem produktów. W tym systemie towary są szybko przeładowywane i lecą na dalszą trasę. Użytkowanie w ten sposób obiektu ułatwiają doki rozładunkowe i bramy wjazdowe. Tych pierwszych jest aż trzydzieści trzy natomiast bram wjazdowych jest 22. Całość przeznaczona jest dla samochodów dostawczych o mniejszych rozmiarach.

Magazyn ten posiada pełne zabezpieczenie przeciwpożarowe, między innymi klapy dymowe jak również doskonały system ESFR. Obiekt można w pełni bezpiecznie użytkować, wyposażony został także w monitoring.

Lokalizacja


Lokalizacja - Wrocław

Kontakt

  Twoje imię / nazwa firmy (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Twój telefon (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  captcha

  Kontakt

  tel. + 48 22 111 00 01
  e-mail:kontakt@wrocmagazyn.pl


  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *