Wrocław, Psie Pole, 10 700 mkw.

Opis Obiektu


Magazyn, Wrocław Psie Pole

Nowy magazyn do wynajęcia o powierzchni 10700 mkw. zlokalizowany jest w sercu Dolnego Śląska – we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole. Dzielnica ta położona jest w północno – wschodniej części miasta. W pobliżu przebiegają przez nią 2 trasy europejskie E61 i E261, dzięki czemu istnieją dogodne warunki do prowadzenia działalności logistycznej i dystrybucyjnej nie tylko w wymiarze regionalnym, ale i krajowym i europejskim (Europa Zachodnia i Europa Środkowa). Lokalizacja kompleksu umożliwia dogodny dojazd do autostrady A8, dróg ekspresowych S5 i S8. Dobrze rozwinięta infrastruktura transportu publicznego stwarza możliwość pozyskania wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Magazyn do wynajęcia na Psim Polu to nowoczesna powierzchnia składowa, która plasuje się w klasie A. Wnętrza hali wykonane są w najwyższej jakości i wysokim standardzie. Magazyn  z dokami rozładunkowymi wyposażony jest również w bramy wjazdowe z poziomu zero. Magazyn przystosowany jest pod składowanie, ale może zostać przystosowany do lekkiej produkcji. Budynek posiada nowoczesny system przeciwpożarowy – tryskacze ESFR. Istnieje możliwość elastycznego podziału i aranżacji powierzchni magazynowej zgodnie z życzeniem najemcy. Proponowana powierzchnia do wynajęcia obejmuje 10 700 mkw.

Ten nowoczesny magazyn na Psim Polu  jest inwestycją znanego dewelopera, który łączy nowoczesne parki budynki lekkiej produkcji zarówno w typie Big Box jak i mniejszych magazynów miejskich. Powierzchnie magazynowe tego dewelopera można znaleźć m.in. w Warszawie, Poznaniu, Polsce Centralnej i na Śląsku.

• Nowoczesny magazyn klasy A;
• Magazyn wyposażony w tryskacze;
• Istnieje możliwość kształtowania i adaptacji powierzchni według potrzeb i wymagań najemcy;
• Doki rozładunkowe;
• Bramy wjazdowe;
• Powierzchnia: 10700 mkw..

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy na stronę: http://www.axiimmo.com

Lokalizacja


Lokalizacja - Wrocław

Kontakt

Twoje imię / nazwa firmy (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

captcha

Kontakt

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail:kontakt@wrocmagazyn.pl