Wrocław East Logistics Centre

Opis Obiektu


wroclaw-east-logistic-centerZa realizację Wrocław East Logistics Centre odpowiedzialny jest jeden z największych deweloperów – Goodman. Solidna marka na rynku magazynowym. Goodman wybudował magazyn w północnej części Wrocławia co daje dodatkowe możliwości, bardzo dobre połączenie z miastami na północ od Wrocławia. Dzięki temu, że w pobliżu znajduje się również obwodnica Wrocławia oraz autostrada A4 to obiekt ten należy do obiektów, które są doskonale skomunikowane z innymi miastami oraz z samym Wrocławiem.

Jaka jest łączna powierzchnia obiektu?

Łącznie ten obiekt magazynowy zajmuje powierzchnię przeszło 50 tys m2. W sumie są tam dwa budynki, całość zajmuje niemal 10 hektarów. Każdy moduł magazynowy jest maksymalnie przygotowany pod najemców i oczywiście można je adaptować według swoich własnych potrzeb.

Wrocław East Logistic Centre to magazyny, które zostały wybudowane według wszelkich możliwych standardów, są symbolem nowoczesności i komfortu użytkowania. Wyposażone w nowoczesne klapy dymowe oraz tryskacze, dzięki czemu są dobrze zabezpieczone przez pożarem. Wszystko zrobione pod najemców. Duża maksymalna granica obciążenia posadzek i głębokość hal wynosząca 72 metry.

Szukasz magazynu we Wrocławiu blisko autostrady A8?

Będzie to dla Ciebie idealna propozycja ponieważ jest to lokalizacja bardzo atrakcyjna. Z Wrocław East Logistic Centre bardzo szybko dostaniesz się też do centrum Wrocławia, które jest w odległości zaledwie 3 kilometrów od tego obiektu. O wysokim standardzie i jakości tego obiektu magazynowego świadczą również takie fakty, że sam Goodman, który jest deweloperem, ale również zarządza magazynami, stanowi najwyższą półkę światową. Posiada on obiekty niemal w całej Europie, ale również w Stanach czy też Azji. Doskonała propozycja, dla osób, które stawiają na nowoczesność i swobodę użytkowania magazynu.

Lokalizacja


Lokalizacja - Wrocław

Kontakt

Twoje imię / nazwa firmy (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

captcha

Kontakt

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail:kontakt@wrocmagazyn.pl