Obiekt magazynowy

Serdecznie Witamy!

Witamy wszystkich, którzy zainteresowani są jakąkolwiek przestrzenią komercyjną w obrębie województwa dolnośląskiego. Nie będziemy ukrywać, że przede wszystkim chcemy się skupić na magazynach w dużych centrach logistycznych w pobliżu Wrocławia i jego ścisłego centrum. Małopolska obfituje w bardzo zróżnicowane oferty – chcemy aby dzięki naszej stronie klienci mogli wybierać w jak najbardziej różnorodnych ofertach. Na każdą Państwa wątpliwość, pytanie odnośnie danej powierzchni z miłą chęcią będziemy odpowiadać. Nasz blog będzie również poruszał tematy związane z rynkiem magazynowym dolnego śląska.

Teren dolnego śląska wraz z jego stolicą Wrocławiem prawie jak magnes przyciąga do siebie coraz to nowszych inwestorów. Firmy z różnych branż postanawiają zostawić swój kapitał na tym terenie. Ma to ogromny wpływ na rozwój rynku magazynowego na tym terenie Polski. W wyniku planowanych inwestycji powstają tutaj coraz nowsze, większe i bardziej zaawansowane technicznie powierzchnie magazynowe. Deweloperzy wierzą w napływ coraz to większej liczby inwestorów, którzy przyciągną nowych najemców chcących ulokować swój biznes w nowoczesnych obiektach magazynowych na terenie dolnego śląska. 2012rok był przełomowym rokiem ponieważ wynajęto w nim niemal największą liczbę metrów kwadratowych – firmy łącznie wynajęły ponad sześćdziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni – dane te dotyczą przestrzeni biurowej, która jest często dodatkiem przy wynajmowaniu konkretnej hali.

Jakby tego mało powstają ciągle to nowe nieruchomości komercyjne w tym przestrzenie handlowe i nowe moduły magazynowe przeznaczone na wynajem. W trakcie budowy jest łącznie prawie pięćdziesiąt tysięcy nowej przestrzeni co plasuje Dolny śląsk i Wrocław w ścisłej czołówce jeśli chodzi o rozwój infrastruktury magazynowej. Dla ogromnych hal magazynowych czynsze ustalane są z klientami z reguły indywidualnie, ale niezaprzeczalny jest fakt, że te większe typowo magazynowe przestrzenie są tańsze od obiektów tzw.small business units. O tym czym są tego typu obiekty napiszemy następnym razem.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga!


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *