Panattoni Park Wrocław II

Opis Obiektu

magazyn panattoni park wrocław II z lotu ptakaKolejna propozycja to również oferta prosto od Panattoni czyli wolne magazyny do wynajęcia w Panattoni Park Wrocław II. Ten obiekt o bliźniaczo podobnej nazwie do swojego poprzednika również zwraca na siebie uwagę całkowitą powierzchnią do wynajęcia oraz lokalizacją. To magazyn nieco mniejszy jeśli chodzi o powierzchnię całkowitą od swojego poprzednika gdyż ma do wynajęcia ponad trzydzieści tysięcy metrów kwadratowych (część z tej powierzchni magazynowej jest już obecnie wynajmowana, ale ciągle są wolne moduły, które można zaadoptować np na magazyn wysokiego składowania). Na terenie tego obiektu wszystkie budynki posiadają bardzo dobre połączenie z autostradą A4 jak również z lotniskiem i samym centrum Wrocławia. Posadzka zamontowana w tym obiekcie charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Można również otworzyć tutaj swoją własną halę produkcyjną.

Duży magazyn we Wrocławiu

Panattoni Park Wrocław II to duży park magazynowy podzielony na 3 budynki (A,B,C), łącznie posiadają one ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia i przeznaczenia na magazyn lub halę produkcyjną. Jeśli potrzebujesz duży magazyn do wynajęcia to propozycja od Panattoni będzie idealna. Największym budynkiem spośród trzech dostępnych jest budynek A, który zajmuje łączną powierzchnię niemal dwudziestu metrów kwadratowych. Budynek C też jest sporych rozmiarów bo zajmuje ponad dziesięć tysięcy metrów kwadratowych. Każdy z poszczególnych obiektów zapewnia najwyższe bezpieczeństwo użytkowania a nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że cały park Panattoni Wrocław II jest idealnie skomunikowany z Wrocławiem oraz z większymi miastami w Polsce.

Magazyn z dostępem do szybkiej komunikacji

Dzięki temu, że ten magazyn do wynajęcia jest położony bardzo blisko autostrady A4 posiada on gwarancję bardzo szybkiej komunikacji i zapewnia szeroki i szybki dostęp do miast Polski i Europy. Jeśli zależy Tobie na bliskim położeniu magazynu względem autostrady A4 to wybór powinien paść na ten właśnie obiekt. Bardzo blisko jest również lotnisko wrocławskie, dzięki temu stwarza się dodatkowa opcja na obsługę logistyczną tego magazynu.

Czy wynajmę tutaj również mniejszy magazyn?

Bez problemów można tutaj wynająć mniejszy moduł magazynowy, dostępne są tutaj i takie hale. Każda mniejsza firma nie zgłaszająca zapotrzebowania na większe powierzchnie magazynowe może wziąć pod wynajem mniejszy moduł magazynowy, dopasowany do swoich potrzeb.

Propozycja od Panattoni Europe, który jest jednym z liderów jeśli chodzi o deweloperów magazynowych w naszym kraju, jest propozycją atrakcyjną i nowoczesną. Wszystkie parki magazynowe wychodzące spod skrzydeł tego dewelopera są najwyższej jakości, a ich obsługa logistyczna jest bardzo prosta.

Lokalizacja


Lokalizacja - Wrocław

Kontakt

  Twoje imię / nazwa firmy (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Twój telefon (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  captcha

  Kontakt

  tel. + 48 22 111 00 01
  e-mail:kontakt@wrocmagazyn.pl


  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *