Co oferuje Wrocław w zakresie wynajmu magazynów?

Wrocław jeśli chodzi o wynajem magazynów oferuje wiele ciekawych lokalizacji i posiada dużo nowoczesnych obiektów logistycznych w wolnymi modułami magazynowymi do wynajęcia. We Wrocławiu lub w okolicach inwestują najwięksi deweloperzy magazynowy tacy jak ProLogis, Panattoni czy też Segro. Szukając hali magazynowej do wynajęcia na terenie Wrocławia lub jego okolic chodzi przede wszystkim o to by lokalizacja znajdowała się w okolicach głównych węzłów komunikacyjnych tak by cała logistyka mogła funkcjonować sprawnie, dlatego też Wrocław oferuje wiele takich obiektów, które są blisko autostrady A4 i są doskonale skomunikowane z głównymi węzłami komunikacyjnymi. Deweloperzy wiedzą o ty,m i wybierając tereny pod inwestycje patrzą na pobliską sieć dróg i autostrad, tak aby zapewnić dobrą obsługę logistyczną obiektom magazynowym.

A co z magazynami pod Wrocławiem?

Pod Wrocławiem jest kilka mniejszych miejscowości, gdzie warto inwestować w powierzchnie magazynowe, między innymi Błonie, Bielany Wrocławskie czy też Nowa Wieś Wrocławska, to wszystko sprawia, że cały region, cały dolny śląsk staje się niezwykle atrakcyjny dla najemców. Pod Wrocławiem jest sporo nowoczesnych obiektów, które również wzbudzają zainteresowanie.

Budować czy wynajmować magazyn we Wrocławiu?

Budowanie powierzchni magazynowej wiąże się z dosyć dużymi kosztami – przynajmniej w początkowej fazie budowy. Jeśli firma nie dysponuje dużym kapitałem wówczas istnieje duże prawdopodobieństwo, że pieniądze włożone w budowę magazynu nie zwrócą się. Niestety jest to ryzyko, z którym należy się liczyć. Jakie jest inne rozwiązanie, które wyeliminuje to ryzyko?

Oczywiści wynajem magazynu. W okolicach Wrocławia jest naprawdę sporo mniejszych miejscowości, w których można na korzystnych warunkach wynająć przestrzeń magazynową. Jako przykład można podać takie miejscowości jak Nowa Wieś Wrocławska czy też Bielany Wrocławskie. Największe i najnowocześniejsze magazyny oferuje ProLogis – są to najliczniej występujące parki logistyczne w okolicach Wrocławia.

Niewątpliwie jednak opcja wynajęcia magazynu jest o wiele bardziej korzystna od jego budowy – oszczędzamy wówczas na środkach jakie włożylibyśmy w budowę tego magazynu pod nasze potrzeby. Co więcej wynajęcie ma dodatkową zaletę, można sobie wliczyć to w koszty prowadzenia działalności, jak również właściciele parków magazynowych oferują dostosowanie powierzchni do własnych potrzeb. Można zaadaptować takie hale na hale produkcyjne czy też zwykłe magazyny wysokiego składowania z doskonałym dostępem do węzłów komunikacyjnych.

Wrocław charakteryzuje się bardzo dobrym położeniem – bardzo blisko jest granica Niemiecka oraz Czeska co zapewnia dobre rozwiązania logistyczne. Węzły transportowe są naprawdę dobrze rozwinięte. Cały okręg Dolnego Śląska to ciągle rozwijający się region, w którym zapotrzebowanie na powierzchnie do składowania towarów ciągle rośnie.

Nasza Oferta

Wszystkie nasze magazyny do wynajęcia we Wrocławiu jakie w tej chwili są dostępnej w naszej ofercie to absolutnie najlepsza rynkowa propozycja, w sprawach negocjacji czynszu osiągamy najlepsze rezultaty gwarantując idealne warunki najmu. W wątpliwych sprawach takich jak wynajęcie magazynu z przeznaczeniem na wysokie składowanie, hale produkcyjną czy centrum biurowe, oraz w przypadku jakichkolwiek innych pytań i wątpliwości związanych z konkretnymi ofertami prosimy kontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *