Magazyn Euro Park Logistics

Opis Obiektu

euro-park-logisticsMagazyn Euro Park Logistics to obiekt, w którym czeka na najemców zróżnicowana oferta wynajmu modułów magazynowych. Możliwość adaptacji do własnych potrzeb i wymagań. Magazyn położony poza centrum Wrocławia, ale dzieli go od niego zaledwie 15km, co więcej park ten usytuowany bardzo blisko drogi krajowej 35 oraz autostrady A4. W pełni nowoczesne standardy, doskonałe warunki logistyczne, wiele miejsc parkingowych i swoboda w dostosowywaniu wolnych powierzchni pod wynajem to niezaprzeczalnie główne atuty tego obiektu magazynowego. Do dyspozycji ma ponad dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych powierzchni – do adaptacji na magazyn lub halę produkcyjną. Obiekt posiada również moduły przeznaczone na biura.

Magazyn posiada bocznicę kolejową

Jeśli interesują Ciebie magazyny we Wrocławiu, które posiadają dostęp do bocznicy kolejowej to ten obiekt spełnia Twoje wymagania. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców ponieważ stanowi alternatywny środek transportu. ponadto poza bocznicą kolejową blisko jest autostrada A4, która także zapewnia szybkie połączenia z innymi miastami w regionie dolnego śląska jak również całej Polski.

Bardzo dobra propozycja ze względu na duże możliwości jeśli chodzi o zmianę i dopasowanie modułów magazynowych do potrzeb klienta. Jeśli masz duże wymagania, nie satysfakcjonują Ciebie inne obiekty magazynowe we Wrocławiu, chciałbyś maksymalnie zmienić moduł tak by pasował do prowadzonej przez Ciebie działalności do zapraszamy do Euro Park Logistics.

Lokalizacja


Lokalizacja - Wrocław

Kontakt

Twoje imię / nazwa firmy (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

captcha

Kontakt

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail:kontakt@wrocmagazyn.pl