Centrum Logistyczne Tiner

Opis Obiektu


TinerTiner Wrocław to nowoczesne i przestronne centrum logistyczne, gdzie są wolne magazyny do wynajęcia pod składowanie. Budynek Tiner położony bardzo blisko autostrady A4 i charakteryzuje się wysokim standardem budynku – standard klasy A. Magazyn usytuowany w odległości piętnastu kilometrów od Wrocławia. Minimalna powierzchnia modułu magazynowego jaki można tutaj wynająć wynosi 2 500 m2. Całościowo obiekt ten zajmuje powierzchnię niemal 20 tys m2. Wszystkie przeznaczone na wynajem moduły magazynowe spełniają najwyższe międzynarodowe standardy. Należy zaznaczyć, że TINER należy do pionierów jeśli chodzi o hale magazynowe we Wrocławiu. Obecny obiekt to jeden z pierwszych tak dużych obiektów magazynowych jakie powstały w tym właśnie regionie.

Szukasz magazynu z placami manewrowymi?

Zależy Ci na tym aby magazyn posiadał duże, przestronne place manewrowe? Będziesz musiał często i z dużym natężeniem dostarczać i odbierać towary z magazynu? Jeśli tak to ta propozycja będzie idealna bo w Tiner są chyba największe place manewrowe w tym regionie. Magazyn oferuje również możliwość składowania towarów wolno rotujących – jest to dodatkowy atut tego obiektu. Do ścisłego centrum Wrocławia jest z tej lokalizacji bardzo blisko – 15km. Infrastruktura drogowa jest bardzo dobrze rozwinięta, dzięki czemu obiekt jest dobrze skomunikowany z Wrocławiem.

Chcesz magazynować towary wolno rotujące?

W tym regionie to właśnie Tiner oferuje możliwość składowania takich towarów. Obiekt ten posiada hale o głębokości stu metrów. Jest to doskonała baza logistyczna dla firm, które mają zróżnicowany profil działalności, również dla firm które potrzebują obiektu pod lekką produkcję. Centrum Logistyczne Tiner posiada wszelkie możliwe zabezpieczenia przed włamaniami, pożarem. Posiada między innymi nowoczesne systemy przeciwpożarowe i nowoczesny monitoring hal.

Lokalizacja


Lokalizacja - Wrocław

Kontakt

Twoje imię / nazwa firmy (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

captcha

Kontakt

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail:kontakt@wrocmagazyn.pl